Öz Aygün İnşaat Hakkında,

İş hayatına 1987 yılında Aygün İnşaat olarak başlayan müessese 2005 yılında şirketleşerek Öz Aygün İnşaat Ltd. Şti. ismini aldı. Sakarya ve Alanya’da gerçekleştirdiği başarılı projelerden sonra yönünü İstanbul’a çevirmiş ve yeni projelerine İstanbul’da hayat vermeye başlamıştır. Halen Alanya ve İstanbul’da projeler devam etmektedir.
Kaliteden ödün vermemek ve müşteri memnuniyeti merkezli olmak temel ilkesi üzerinde yaşamına devam eden Öz Aygün İnşaat bu sayede sektörde saygın bir yer edinmiştir.

35 yıllık tecrübesiyle yola devam eden Öz Aygün İnşaat yeni projeleriyle her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaya devam edecektir.

Vizyon

Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, her kesimin beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, tekniği, kalitesi ve hizmetiyle ön plana çıkan bir marka olmak.

Misyon

  • Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak
  • Yeni inşaat teknolojilerine açık olmak, takip etmek ve sürekli yenilenmeye özen göstermek
  • Yasalara karşı her türlü yükümlülüğünü yerine getirmek
  • Her yönüyle şeffaf olmak
  • Kendine ait bir kültürü olmak
  • Proje çalışmalarımızın her aşamasında çevreyi gözetmek ve saygılı olmak, çevre kirliliğini önlemeye duyarlı olmak ve uygulanabilir önleyici tedbirler almak ve yaşadığımız çevreye verilen olumsuz etkileri en az seviyeye indirmektir.

Değerlerimiz

-Müşteri Memnuniyeti
– Kaliteden Ödün Vermemek
– Dürüstlük
– Süreklilik
– Hesap Verebilirlik
– Karşılıklı Saygı ve Sevgi
– Yaratıcılık
– Verimlilik
– Çağdaşlık
– Çevrecilik

35.YIL

 

35 yıldır sektöründe yenilikleri takip  ederek büyüyen Öz Aygün İnşaat bu gururunu sizlerle paylaşıyor. Çeyrek asırdır insanların daha modern, daha ferah, daha konforlu bir hayat sürmesi için çalışan Öz Aygün İnşaat sizden aldığı güçle büyümeye devam ediyor.

35. yılına özel hazırlanan logo ile hiç durmadan, yorulmadan çalışmalarına devam edecek olan Öz Aygün İnşaat  yeni projeleriyle sizlerle olmaya devam edecektir.